МЕНИ

 

Кафиња

Нескафе / Нескафе вкус

Топло чоколадо

Чаеви

Безкофеинско кафе

Топли и ладни напитоци

Кафе Монин

Газирани сокови

Нектар сокови

Минерална вода

Јана

Свежи сокови

Монин лимонада

Смути 

Пиво

Шампањ

Бурбони

Водка

Коњак

Останати алкохолни пијалоци

Шатови

Безалкохолни коктели

Вино

Виски

Џин

Ликери

Коктели

Апетисани

Коктели

Торти

Крофни

Сладолед

Твоето комбо пакет задоволство